WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 | Ücretsiz Türkçe İndir

Bu içerikte sizler için derlediğimiz en iyi wordpress kurumsal temalar listemizi izliyoruz. Bu listede; sadece Türkiye değil, Dünya’daki tüm internet sitelerinin kullanımlarına göre en iyi kurumsal wordpress temaları yer alıyor. Bu wordpress temalarından bazıları türkçe ve ücretsiz. Ücretsiz temaları indirme sayfasından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile sizler için kurumsal internet sitenizi açabiliriz. Daha fazla bilgi için fiyatlar sayfamıza bakabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Siteniz Neden Hızlı Olmalı?
  1. En iyi siteler hemen hemen her zaman hızlı olur 😉
  2. Normal bir insan en fazla 3-5 saniye bekler. Siteniz o süre içerisinde açılmazsa kullanıcı sitenizi kapatır ve diğer sitelere bakar.
  3. Google sitenizi sıralamaya eklerken, en dikkat ettiği kriterlerden biri; sitenizin hızıdır.
WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019
1. OnePage Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 89

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

One Page Teması hem ücretsiz olup hem de güzel olan temalardan. Yaratıcı bir sürükle ve bırak ana sayfa düzeni ve benzersiz blog düzenleri sunan One Page, hızlı yüklenen ve SEO için optimize edilmiş temiz, el işi koduna haiz duyarlı bir tasarıma haizdir. Tamamen özelleştirilebilir, sitenize yardımcı olmak için güçlü tema seçenekleri ve özellikleri ihtiva eder.


2. TheGem Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 97 / 89

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Tasarlanmış ve tasarım öğeleri, stilleri ve özellikleri bir nihai web bina araç kutusu olarak geliştirilen, thegem bir kod satırı dokunmadan, birkaç dakika içinde etkileyici, yüksek performanslı internet sayfası oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kodlamada zaman kaybetmeyin, yaratıcılığınızı keşfedin! TheGem, bu esneklikle çeşitli yaratıcı kullanımlar için özenle hazırlanmış olup, hakkaten WordPress temalarının isviçre çakısı olarak adlandırılabilir!

40’ın üzerinde benzersiz çok fakatçlı tasarım konsepti, 150 çarpıcı demo sayfası, 20’den fazla stilde sekiz gezinme ayarı ve elastik sayfa düzeni ile olanaklar hakkaten sınırsızdır. Herhangi bir boyut ve fakatç kurumsal iş için mükemmel, tam özellikli WooCommerce moda mağaza gitmek için hazır dahil fantezi fikirler ile yaratıcı ajansı, web siteniz dakika içinde hayata bahar olacak. Bu tema bununla beraber bireysel gereksinimlarına uygun özel tasarımları ile inanılmaz portföy özellikleri sunan freelancer, fotoğrafçı, mimar ve dijital sanatçı gereksinimlarını kapsar. Öne çıkmaya yardımcı olan olağandışı blog düzenleri arayan deneyimli Blogcu olarak, Thegem’in blog özelliklerinden esin alacaksınız.


3. Parallax One Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 93 / 88

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Paralaks One pürüzsüz paralaks tesiri ile çarpıcı bir ücretsiz tek sayfalık biçimı WordPress teması. Güçlü özellikleri ve işlevleri ile zenginleştirilmiş zarif bir tema. Kolayca fotoğraf yükleyebilir, içerik ekleyebilir ve harika bir görünümün keyfinı çıkarabileceğiniz çeşitli yararlı bölümler var. Tema, minimum programlama bilgisine sahip herkes tarafından kolayca düzenlenebilir temiz ve doğrulanmış kodu kullanır. Mevcut herhangi bir aygıtı kullanarak okuyucunuzu rahatlatmak için geniş bir aygıt yelpazesinde tamamen duyarlı olacak şekilde optimize edilmiştir.


4. Bridge Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 86

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Bridge hemen hepimiz için mükemmel bir duyarlı retina Çok amaçlı WordPress teması. Yaratıcı, kurumsal bir ekip, bir avukat, bir tıp doktoru veya çağdaş bir portföy web sitesi yada kişisel bir blog arayan bir freelancer olsun, Bridge en iyi seçimdir. Bir sayfa Galerisi, yakında veya bir uygulama açılış sayfasına mı ihtiyacınız var? Bir restoran, bar yada pizza salonu var mı? Seni yakaladık!

Bir spor salonu yada fitness stüdyosu? Kontrol edildi! Sağlıklı bir yaşam tarzı, organik besin teşvik, yahut bir sıhhat yada spa merkezi var? Daha çok bakmayın! Köprü, otel, gezi turu, kilise, düğün, dükkan, seo dijital pazarlama ajansı için mükemmel bir internet sayfasına ihtiyacınız var ise yada fotoğraf, mimari, moda, tasarım, müzik veya her türlü hizmeti sunuyorsanız yıldız bir seçimdir. Köprü yalnız bir tema değil, tonlarca özelliğe sahip görkemli örneklerden oluşan bir koleksiyon. Bu temanın özellikleri ve yapabildikleri gerçekten sonsuzdur.


5. Uplift Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 87

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Uplift .Mo & .Po dosyaları ile beraber gelir frontend ve arka uç bununla birlikte dahil. Ayrıca 9 daha fazla dil için devam eden çeviriler var. Uplift ayrıca RTL hazırdır, başka bir şey olmadan Uplift bir tek desteklemekle kalmaz, bununla beraber woocommerce sitelerinin olağanüstü görünmesini sağlar. Özelleştirilebilir sütunlar, kenar çubukları ve ürün görüntüleme türleri içeren tam genişlikli mağazalar ayarlamanız için seçenekler ekledik.

Uplift’in üzerine inşa edilmiş olduğu çerçeveyi geliştirmek için yıllar harcadık ve onunla inşa edilen sitelerden sıkıştırabileceğiniz inanılmaz performansla gösteriyor. Biz pazar, gerçekten bu andan itibaren başka bir tema ihtiyacını kenara sağlayacak tek tema daha önce hiç görülmemiş hız ve işlevsellik getiriyoruz.


6. TheFox Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 95 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

TheFox yeni nihai çok fakatçlı WordPress teması. Bu temiz, yeni tasarım var, süper esnek, duyarlı, müthiş görsel besteci ile çalışan ve güçlü bir yönetici seçenekleri paneli ile oluşturulan ! Bu tema hepimiz web sitesinin her türlü oluşturmak mümkün olacak TheFox çoklu stilini kullanarak, çok amaçlı dediğimiz, olasılıklar sonsuzdur! Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa kendi destek Forumumuz var, tema ayrıca ömür boyu güncellemelerle birlikte geliyor ve her güncellemede yeni bir şey eklemeye devam etmeye çalışıyoruz.

TheFox kullanımı süper sezgisel ve hakikaten kullanıcı dostu, Thefox görsel besteci içerir, böylece hiçbir şey kodlamak zorunda kalmazsınız, kodlama hakkında aslabir şey bilmeseniz bile harika internet sayfaları oluşturabileceğinizi garanti edebiliriz. Thefox müthiş özellikleri bir sürü ile beraber geliyor, biz aşağıda ana özelliklerinden bazıları vurgulanmış ettik, thefox ne kadar müthiş bir fikir edinmek için onları denetim edin. TheFox, herhangi bir web sitesi türü için kullanılabilen tasarımı ihtiva eder: iş, kurumsal, portföy, blog, ürünler, mecmua vb.


7. Consulting Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 81

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Danışmanlık WP kullanarak, hızlı bir şekilde gerçek içerik ile iş elde eden herhangi bir hizmet için çağıl bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Kolayca mevcut içinde ne olduğu düzenlemek ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile sayfa düzenini oluşturmak. İş, finans ve danışmanlık alanında derinlemesine araştırmalara dayanarak, aradığınız her şeyi bir internet adresinden sunmak için bu kapsamlı danışman WordPress temasını geliştirdik.


8. Jevelin Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 96 / 86

 

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

İlk sürümünden bu yana, jevelin güçten güce gitti. Şimdi bugün mevcut olan en popüler çok amaçlı WordPress temalarından biri olan kullanıcılar devamlı olarak jevelin’e pozitif puanlar verdiler. Yüksek kaliteli büyüyen bir kütüphane ile, ustalaşmış internet sayfası bir tek birkaç tıklamayla WordPress sitesine ithal edilecek hazır tasarımları, Jevelin hiçbir vakit web sitelerinin geniş bir yelpazede başlatmak yardımcı olabilir. Jevelin, kurumsal ana sayfalardan ve ajans web sitelerinden açılış sayfalarına, başlangıç açılış sayfalarına, etkinlik web sitelerine, düğün, fotoğrafçılık, fitness, e-ticaret, blog ve yaratıcı portföylere kadar tüm proje yelpazesini kapsamaktadır.

Özelleştirme seçenekleri, ayarları ve çalgıları zenginliği yardımıyla, demo internet sayfaları, önceden oluşturulmuş düzenleri ve içerik kişiselleştirme basit olmamıştı. Tek tek sayfaları çimdiklemek ve özelleştirmek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracını başlatmadan önce site ayarlarını yapmak için güçlü jevelin tema seçenekleri kontrol panelini kullanın. İster web sitenizi oluşturmak için uygulamalı bir yaklaşım ister önceden oluşturulmuş içerikten yararlanmayı tercih edin, Jevelin ihtiyacınız olan her şeyi kullanımı kolay bir pakette ihtiva eder.


9. Sydney Pro Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Sydney Pro ile başlığınızda bir kısa kod (bir kaydırıcı Eklentisi için) kullanabilir veya Crelly Slider için yerleşik entegrasyondan yararlanabilirsiniz. Her iki durumda da, hızlı bir kaydırıcı eklemek ve ziyaretçilerinizi etkilemek. Şimdi yedi sayfa şablonları toplam var. Daha yüksek bir esneklik seviyesi için Sydney Pro’ya beş extra sayfa şablonu eklendi. İşte eklediğimiz sayfa şablonları: mesajşim, özellikli başlık-varsayılan, özellikli başlık çapında, başlık-varsayılan yok, başlık çapında yok.


10. POFO Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 98 / 80

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Pofo & WordPress ile hayal ettiğiniz el işi görünümünü oluşturun. Wpbakery Page Builder ile ajanslar, yaratıcı takımlar, fotoğrafçılar, sanatçılar ve Woocommerce, duyarlı tasarım, çoklu düzenler ve sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu işlevselliği ile kurumsal iş kullanımı için güzel geliştirilmiş bir tema.


11. Specular Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 94 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Bir tek ev varyasyonları yada demoları değil, sizin için tam olarak oluşturulmuş siteler internette yayınlamaya hazır. Araştırma ve özveri ile oluşturulan siteleri kullanmak için 20’den fazla hazır. Doğru olanı seçin ve 5 dakika içinde çevrimiçi olun. Speküler hiç satın almanız gerekir son tema. En son güncellemeleri almak için bu sayfaya geri gelmeye devam edin. Her hafta yeni özellikler ve Demo siteleri eklendi.


12. Studio 8 Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 85

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Studio 8, potansiyel müşterileri kesinlikle etkileyecek ve güçlü bir ilk izlenim yaratacak ajanslara, Web tasarımcılarına, fotoğrafçılara, yaratıcı profesyonellere, mimarlara ve film yapımcılarına yönelik elastik ve zarif bir şekilde tasarlanmış Premium WordPress Temasıdır.

Tema, ajansınızı ziyaretçilere ustalaşmış bir halde tanıtmanıza, harika projelerinizi Sergilemenize, farklı içerik türlerini görüntülemenize ve çevrimiçi bir mağaza oluşturmanıza destek sağlar. Studio 8 ile Ajans rüya web sitesi oluşturun!


13. Corporate Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Kurumsal, işlerini büyütmek isteyen işletmeler, ajanslar, şirketler ve serbest çalışanlamış olur için ideal olan profesyonelce tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Deneyimi, portföy, ekip üyeleri ve hizmetlerini göstermek ve büyümek satın alan ilişkileri ve şirket yardımcı, Şirket ile etkileşim.


14. Cesis Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 96 / 86

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Cesis, yeni bir tema türüdür. Birkaç kelimeyle, en güçlü, kullanımı basit çok yönlü çok amaçlı WordPress teması. Kullanıcının sitenin her kısmınü değişiklik yapma ve denetim etme olanağına haiz olmasını sağlamak için Cesıs’i kurduk ve bu hakikaten basit. Cesis her şey kod iyi mi bilmek zorunda kalmadan ön uç oluşturulabilir, bizim tema seçenekleri paneli de kullanıcı ayrı ayrı sitenin her bölümünü değiştirmesine izin ve ayrıca üstbilgi, altbilgi, menüler, renkler, seviye vb direkt ön uçtan canlı değiştirmesine izin verir.

Tüm bu şaşırtıcı seçenekler şaşırtıcı, güzel, duyarlı web siteleri oluşturmak için gelişmiş acemi herkes elde eden arayüz kullanımı basit bir ile eşleştirilmiş. Cesis, bir temadan daha fazlasıdır, iyi mi kodlanacağını bilmek zorunda kalmadan her türlü web sitesini oluşturmak için yeni bir çalgıtır. Anlamanızı istediğimiz en önemli şey Cesis’in ne kadar güçlü olduğu, hem de sezgisel ve kullanımı kolay olmasıdır. Hepimiz iyi malum WPbakery sayfa oluşturucu tam bir entegrasyon yapılmış, hepimiz çarpıcı sayfaları oluşturmak ve hala herhangi bir özel eklentileri kullanmak mümkün olacak böylece ilk eklenti şey değişmedi izin verecek bizim modülleri eklendi için kullanılır.


15. AIRI Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 80

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Airi, iş web siteniz için güçlü, elastik ve hafif bir temadır. Tam eleman veya entegrasyona haiz olan bu çok amaçlı tema, her türlü şirket yada serbest çalışan site için olağanüstü bir seçimdir. çağdaş bir görünüm ve özelleştirme fırsatları zenginliği getiren, airi sıfırdan bir web sitesi başlatmak istiyorsanız harika ve büyüyen koleksiyonumuzdan bir Premade Elementor düzeni kullanmak istiyorsanız daha da büyük. Dahası, tema woocommerce desteği sunuyor ve sitenizde sergilediğiniz ürünleri kitlenize satmayı kolaylaştırıyor.


16. Corpus Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Corpus, bir çok inanılmaz özellikleri altında temayı hızlı bir şekilde getirir. Corpus, aklınızdaki her web sitesi projesini oluşturmak için en uygun çok amaçlı temadır. Corpus’un arkasındaki ana kavram, kullananların temiz ve etkisinde bırakan tasarımın keyfini çıkarmasını sağlayan kullanıcı dostu bir ortamdır.


17. Stack Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 96 / 88

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

150’den fazla içerik düzenleri ile yığını gemiler, alan kişi projeleri için tema WordPress Yığın sonsuz yeniden kullanılabilir, ideal bir go — ışıklı galeriler ve süzgeçlenebilir portföy tam ekran için sosyal medya beslemeleri çalışma, bildirişim formları ve abonelik blok blok detaylı ve eleman kütüphanesi ile mümkün ne yalnız bir bakış sergileyen (başlangıç açılış sayfası restoran, portföy ve daha fazlası) 30+ özel niş ana — dahil olmak üzere.


18. Unicon Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 95 / 86

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Unicorn, detaylara, inanılmaz özelliklere, sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve olağanüstü internet sayfaları oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye büyük örutubet veren ilk tasarım odaklı Çok amaçlı WordPress Temasıdır. Yaratıcı bir ajans sitesi, bir e-ticaret mağazası, bir iş web sitesi, bir blog yada portföy başlatıyor olun, Unicon sürükleyici internet sayfaları oluşturmak için mükemmel bir çalgıtır. Ne kadar hızlı bir sonraki web sitesi ve çalışan olsun şaşıracaksınız.

Eğer ürün satmak ya da yeni okuyucular çekmek istiyorsanız fark etmez, Unicon yönetici paneli kullanımı basit sınırsız özelleştirme seçenekleri, düzenleri ve başlıkları sunuyor. Unicorn, tonlarca güçlü özellik ve kurşun geçirmez bir kod tabanı ile güzel ve ustalaşmış bir tasarımın muhteşem birleşimidir.


19. Astra Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Başlangıç siteleri kütüphanemizden internet sayfası demoları kullanmak için pixel perfect hazır ithal ederek internet sayfası tasarım süresini azaltın. Astra hız için yapılır. Piyasadaki en hafif tema ve eşi olmayan performans sunuyor.


20. H-Code Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 87

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

H-Code ile muhteşem bir web sitesi oluşturmak için potansiyel olarak sınırsız şekilde yaratıcılığınızı açığa çıkarabilir. H-kodu ile web siteleri oluşturmak, daha önce başka bir şablon olmayan web siteleri oluşturmak gibidir. Modern, yaratıcı, temiz, tamamen duyarlı, güçlü ve çok fakatçlı bir WordPress temasına haizdir. Diğer çok fakatçlı şablonlardan ve temalardan ayıran şey, tam olarak işleyen, çok yönlü ve çok kullanımlı bir WordPress ve E tecim teması olmak için özenle hazırlanmış olan her sayfanın her köşesinde detaylara dikkat etmektir.

Web sitesi tasarımı ve geliştirme endüstrisinde senelerın tecrübesi ile ThemeZaa, son olarak çağdaş kodlama ve geliştirme teknikleri üzerine geliştirilen, daha sonrasında en güncel, yapılandırılmış kodlama çerçevesi kullanılarak inşa edilen, benzersiz, yaratıcı ve kaliteli tasarımlar yaratmaktan gurur duyuyoruz. Geliştirme ekibiniz rahatça bir sonraki seviyeye taşıyabilir.


21. AppTheme Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 88

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

AppTheme sizin ve şirket işinizi vitrin yardımcı olmak için inşa edilmiş bir kurumsal portföy tema. Yeni müşteriler elde etmek için kullanıcılara göstermek için hangi bölümleri seçebilirsiniz böylece tek bir uygulama, projeler, hizmetler ve referansları bir portföy vitrin yeteneği ile, apptheme özelleştirilebilir.


22. Orane Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Orane, yaratıcı veya dijital ajans, photostudio, kurumsal siteler için çok amaçlı bir WordPress temasıdır: ufak işletmeler, büyük işletmeler veya serbest çalışanlamış olur. Şablon büyük özellikleri ve özelleştirmeler ton ile birlikte geliyor. Orane bir tek bir sanat teması değil, bununla birlikte düzenli güncellemeler, özellik istekleri ve hat desteğinin üst kısmı ile birlikte geliyor. Orane HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiştir ve Saat bir sürü bir hafif, hızlı ve güvenilir hale harcanmıştır. Şablon, kullanıcının herhangi bir içinde ne olduğu kaybetmeden diğer temalara geçmesini kolaylaştıran bir çekirdek eklentisiyle beraber gelir.

Çekirdek eklenti ayrıca temadan bağımsız olarak güncellenir. Orane, çocuk temalarını destek sunar ve ayrıca kullanıcıların güncellemeleri önemsemeden düzenlemelerini kolaylaştırmak için bir çocuk temasını birlikte gönderir. Tema görsel besteci ve bir tek Orane için yapılmış özel görsel besteci bileşenleri ton ile birlikte geliyor. Şimdi arzu ettiğiniz tam olarak ne içine Orane yapabilir ve herhangi bir sorun haline çalıştırırsanız, bir tek bize bir e-posta göndermek ve bizler size yardımcı olmak için orada olacak.


23. TheCore Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Çekirdek, içinde 25 farklı başlangıç WordPress web siteleri, belirli endüstriler için şık ve kasıtlı olarak oluşturulmuş demolar ile birlikte gelen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Her türlü iş için tasarlanan bu çok fakatçlı WP şablonu sayısız özelliğe sahiptir: tamamen duyarlı ve retina hazır, SEO dostu, çok çeşitli hazır düzenler, başlıklar ve düğmeler şeklinde birçok öğe kullanıma hazır.

Kek üzerine krema düzenlemek ve sürükleyerek ve sayfadaki öğeleri bırakarak ön uç görsel sayısız sayfaları oluşturmanıza olanak sağlar brizy görsel oluşturucu entegrasyonu olmak.


24. Enfold Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 82

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Enfold, iş web siteleri, mağaza internet sayfaları ve çalışmalarını düzgün bir portföy sitesinde sergilemek isteyen kullanıcılar için uygun, temiz, süper esnek ve tamamen duyarlı bir WordPress Temasıdır (tarayıcınızı tekrar boyutlandırmayı deneyin). Tema, muhteşem Avia çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir ve ihtiyacınız olması durumunda WPML çoklu dil Eklentisi için destek sağlar 😉

Eğer arka uç içinde direkt düzeni, stil, renk ve yazı tiplerini değiştirmek, böylece seçenekler bir bolluk ile birlikte geliyor. Kendi temiz cildinizi oluşturun veya WordPress yönetici Panelinizden 18 önceden tanımlanmış deriden birini kullanın. Yazı tipi, arka plan ve renk seçenekleri yanı sıra dinamik şablon oluşturucu size hiçbir zaman ihtiyacınız web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Tema demo görüldüğü şeklinde küresel seçeneklere ek olarak her giriş için benzersiz yoldam seçenekleri ayarlayabilirsiniz


25. Ekko Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 97 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Ekko, çağdaş bir görünüme sahip bir iş için muhteşem olan coşku verici ve şık bir tasarım sunuyor. Kullananlarınızla iyi bir ilk izlenim oluşturmak, iş web siteniz için çok önemlidir. Ekko, belirli endüstriniz veya niş göz önünde bulundurularak inşa edilen 50’den fazla demodan oluşan sağlam bir seçenek sunar ve ufak işletmelere yada kurumsal şirketlere yardımcı olacak kadar kuvvetlidür. WPBakery  ile birlikte Sayfa Oluşturucu size daha fazla tasarım esnekliği sağlar ve kendi düzenleri oluşturmanıza olanak sağlar.

Ayrıca 200’den fazla önceden doldurulmuş şablon tasarımlarını kullanabilir ve tek bir kod satırına dokunmak zorunda kalmadan kendi resimlerinizi ve içeriklerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Artık internet sayfası kitlenizi meşgul doğru mesajları zanaat zaman ve enerji odaklanabilirsiniz. İş ileri bir itme ihtiyacı var ise, Ekko WordPress tema sizin için doğru.


26. Incubator Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

İnkübatör tasarlanmış ve start-up işletmeler için kodlanmış bayağı, temiz bir tema. Duyarlı ve kullanıcı odaklı tasarım, kullananlarınızın telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayarla gelip gelmediğine bakılmaksızın tutarlı, mükemmel bir deneyim sağlar. İnkübatör ile şimdi başlayın ve dakika içinde genel tasarımını değişiklik yapmak alın.


27. Velocity Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 95 / 82

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Velocity yaratıcı iş, kurumsal, portföy web sitesi için ThemeForest muhteşem uygun bir duyarlı Çok amaçlı WordPress teması. Modern tasarım öğeleri ile birlikte geliyor benzer biçimde bir yapışkan başlık, paralaks görüntü / video arka planlar, tam-genişliği elemanları, ve daha, ile Kaya katı devlet sanat teknolojisi. Velocity slider Revolution ve Visual Composer gibi en popüler eklentileri kullanır.


28. Excitor Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 80

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Excitor, akıcı ve kesintisiz, çekici ve şık, kullanıcı dostu ve sezgisel, sofistike ve son derece duyarlı bir WordPress premium çok fakatçlı internet sayfası temasıdır. Excitor, kurumsal ve bireysel müşterilere iş danışmanlığı, yatırım danışmanlığı ve vergi yardımı sunan şirket, firma ve ajans için tasarlanmıştır… Ek olarak finans ve hukuk şirketi ve bireysel vergi/finans danışmanları için mükemmeldir.

Excitor, içeriğinizin doğasına uygun geniş ekran ve kutulu düzenler için yerleşik seçenekler, çoklu altbilgi düzenleri ve çok sütunlu kabiliyetler de dahil olmak üzere üstbilgi ve altbilgi stili için geniş kabiliyetler sunar.


29. You Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 97 / 80

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Kişisel bir Blog, haber, fotoğraf, Portföy, iş, Amazon Bağlı kuruluş yada başka bir niş oluşturmak için arıyorsanız, tema ihtiyacınız olan her aracı vardır. Sıfırdan bir tasarım oluşturabilir yada varsayılan demolardan herhangi birini özelleştirebilirsiniz.


30. Sherlock Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 96 / 82

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Sherlock, inanılmaz çağıl bir tasarıma haiz yaratıcı bir WordPress Temasıdır. Görsel besteci ile inşa piksel mükemmel WordPress teması. Sen 170 + Sayfa şablonları arasından seçim yapabilirsiniz. Her sayfa gelişmiş tema seçenekleri paneli tarafından verilen sonsuz seçenekleri ile özelleştirilebilir kolayca. Devrim Slider ve LayerSlider gibi ücretsiz Premium eklentileri var


31. Infinite Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 94 / 85

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir


32. Dastak Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 80

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Küçük ve büyük işletmelerin ve şirket, hukuk, mağaza, portföy, ajans, ulaşım ve öteki herhangi bir niş şeklinde diğerlerinin herhangi bir nişine uyacak şekilde meydana getirilen dastak premium business WordPress temasının özenle hazırlanmış tasarımı. Güzel ve zengin özelliklere haiz bölümler, web sitenizde mükemmel bir ‘sürükle ve bırak’ sayfa oluşturucu-görsel besteci (45 $tasarruf) ile görüntülenebilir ve yeniden düzenlenebilir. Portföy ana sayfaları, premium bir WordPress şablonu olan dastak’ta özel bir dikkat ile geliştirilmiştir. Tek tıklama kurulumdan sonra, tamamen kişiselleştirilmiş bir internet sayfası başlatmak için yalnız birkaç dakika süre gelir.


33. TheCraft Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

TheCraft Ultra duyarlı ve Retina hazır temiz ve elastik WordPress teması. Bu özelleştirme seçenekleri ve ayarları ton ile güçlü bir tema, bizler tasarım özellikleri ve seveceksiniz güçlü işlevsellik bir sürü ekledik. TheCraft Çok amaçlı tema iş web siteniz için en iyi çözümdür. Dahil Demo veri ve sezgisel Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu (içinde 50+ özel elemanları ile ) birkaç dakika içinde hazır web sitesi için yardımcı olacaktır. One click Demo Installer saniyeler içinde tam demo veri yüklemenize olanak sağlar. Tema ek olarak içeride WooCommerce online alışveriş işlevselliği ihtiva eder. Ek olarak blog, portföy, Galeri ve mağaza için farklı düzenler bulabilirsiniz. Zanaat Çok fakatçlı WordPress teması ile birkaç dakika içinde internet sayfaları oluşturmaya başlayın.


34. Concept Seven Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 96 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Konsept yedi iş, Kurumsal, başlangıç, Ajans, stüdyo ve çok amaçlı web sitelerinin her türlü her türlü uygun Ultra duyarlı ve retina hazır temiz ve esnek WordPress teması. Bu özelleştirme seçenekleri ve ayarları ton ile güçlü bir tema, hepimiz tasarım özellikleri ve seveceksiniz güçlü işlevsellik bir sürü ekledik. Birden demolar web sitesinin her türlü oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Dahil Demo veri ve sezgisel Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu (içinde 100+ elemanları ile ) birkaç dakika içinde hazır web sitesi için yardımcı olacaktır. One click Demo Installer saniyeler içinde tam demo veri yüklemenize olanak sağlar. Ek olarak blog, portföy, Galeri, mağaza ve iç farklı tip sayfalar için farklı düzenleri bulabilirsiniz. Concept Seven WordPress teması ile birkaç dakika içinde internet sayfaları oluşturmaya başlayın.


35. Etalon (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Etalon, minik işletme sahipleri, girişimciler ve iş profesyonelleri için ideal olan kullanımı basit bir WordPress temasıdır. Tema WordPress ve Devrim Slider eklentileri için prim WPBakery Sayfa oluşturucu ile paketlenmiş olarak geliyor. Kısa kod ton parkta bir yürüyüş benzer biçimde Web sitenizi bina yapacak.


36. Sanabel (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 97 / 85

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Sanabel sanabel iyi hazırlanmış elemanları ve işiniz için bir internet sayfası oluşturmak için bir uzman olmak gerekmez kullanım kolaylığı ile, o hayal şey inşa etmek herkes için çalışan bir gerçek çok amaçlı tema, gerçekten ölçeklenebilir ve hepimiz için çalışıyor.


37. Apress Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 95 / 85

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Basın teması, tasarımcılar ve geliştiriciler ekibimiz tarafından 20 aydan fazla yorulmaz çalışmanın sonucudur . Onun son teknolojileri ile donatılmış ve oluşturmak ve bir ustalaşmış gibi ve herhangi bir kodlama olmadan sitenizi özelleştirmek için sonsuz özgürlük sağlamak için akılda kullanıcı ile tasarlanmıştır.


38. Financity Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Financity-finans WordPress teması, goodlayers tarafınca süper güçlü ve özelleştirilebilir çerçevenin 3.Sürümü ile birlikte gelir. Temamızın çekirdeğini geliştirdik, müşterilerden gelen her geri bildirimi topladık ve her şeyi bu çerçeveye koyduk. Bununla beraber en güçlü sürükle bırak sayfa oluşturucu ile birlikte geliyor. Arka plan sarıcı seçenekleri, belirli öğe sarıcı için özel ten rengi, üç görünüm modu(Canlı, Önizleme, blok), ajax sayfa oluşturucu tasarrufu, önceden oluşturulmuş sayfalar ve bloklar ve çok daha fazlası şeklinde tonlarca mükemmel özellik ile süper esnektir. Financity ek olarak devrim Slider, en güçlü sürükle-bırak slider yaratıcısı ile özellikli. Ek olarak lightbox eklentisi ile birlikte.


39. Intact Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Bozulmamış benzersiz tehlikeli sonuç iş ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış son derece işlevsel ve becerikli WordPress teması. Birden fazla fiyatlandırma planları, simge kutuları, ekip üyesi bölümleri, yorumlar kutuları, referans Atlıkarınca, çekici yüksek çözünürlüklü yazı simge setleri ve sınırsız renk seçenekleri sunan hiç bir kod tek bir satır yazmak zorunda kalmadan şaşırtıcı web siteleri geliştirmeye başlayabilirsiniz. İçerik çözünürlüğü yada boyutu ne olursa olsun, herhangi bir ekranda görüntülenebilir. Tam cevap içinde ne olduğu herhangi bir yerden erişilebilir göz önüne alındığında, müşteriler için mükemmeldir.


40. Crane Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Vinç, İnşaat – Eğitim – temizlik – Sıhhi döşem – Güneş Enerjisi vb.şirketler için tamamen özelleştirilebilir ve uygun olan duyarlı bir WordPress WooCommerce temasıdır. Bu duyarlı tema son aşama özelleştirilebilir bir genel fakatçlı duyarlı tema.


41. Megatron Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 95 / 83

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Megatron inanılmaz kapsamlı çok amaçlı WordPress teması, özellikleri ve seçenekleri ve tam anlamıyla akla gelebilecek web sitesinin her türlü inşa edebilirsiniz önceden oluşturulmuş şablonları ile dolu. İster bir Fitness iş, İnşaat, tamirci, temizlik, avukat, sıhhat Merkezi inşa ediyoruz …


42. Folie Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 87

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Şaşırtıcı Duvarcılık Yönetim seçenekleri eklendi, yeni animasyonlar ve olağanüstü Portföy ve fotoğraf internet sayfaları oluşturmak için görüntü açıklamaları ile 10+ lightbox stilleri ortaya. Ek olarak, yeni haklı Galeri dahil ve bizim 5+ Yeni demolar görücüye. Builder’da yeni Kaydet ve yine Kullan özelliği ile artan performans ve genel yönetici geliştirmeleri!


43. Stash Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 82

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Stash, Her boyuttaki iş web sitelerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış sezgisel, elastiki ve güçlü bir WordPress temasıdır. Stash onun hazır düzenleri ile içerik pop yapma, akılda programı ile inşa edilmiştir. Tema piyasadaki en popüler premium eklentileri içerir: Visual Composer, Revolution Slider ve Essential Grid. Bu eklenti setini kullanarak, bir sürükle ve bırak arayüzü ve önceden oluşturulmuş tonlarca öğe kullanarak derhal derhal her tür seviye oluşturabilirsiniz. Stash çeviri hazır ve wpml eklentisi ile uyumludur.


44. Jupiter Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 98 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Jüpiter X Hızlı ve rahat px muhteşem web siteleri oluşturmak için all-in-one platformudur. Bu öğe yada sayfa oluşturucu, dünyanın önde gelen WordPress sayfa oluşturucu ile beraber geliyor. WordPress customizer kullanarak Jüpiter X’i global olarak özelleştirebilirsiniz. Yepyeni mağaza customiser ödeme ve sepeti sayfası da dahil olmak üzere online alışveriş her yönüyle özelleştirmek yardımcı olur. Üstelik artık görsel editörler ile kolayca kendi üstbilgi ve altbilgi oluşturabilirsiniz. Jüpiter x, blogunuzu ve portföy sayfalarınızı da özelleştirmek için kapsamlı seçenekler sunar.


45. Bostan Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 93 / 85

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Bostan bootstrap ile inşa edilmiş, çok fakatçlı, Retina Duyarlı wordpress teması, ajansı için iş web sitesi oluşturmak veya hizmet tanıtımı için kullanabilirsiniz, güç dolu özellikleri, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, seçenek paneli ve sınırsız renkleri kolayca ihtiyacınıza uygun arzu ettiğiniz şekilde özelleştirmek yardımcı olmak için, gelişmiş ile, eğer dar bir ihtiyacınız varsa geniş iş tema veya 960px ızgara gerekiyorsa bostan 1024 sizin kılavuz arasında geçiş yapabilirsiniz, bu kutulu yada sıvı olabilir mevzusu , bu tema esneklik ve kullanılabilirlik hayran olacak.


46. Melinda Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 80

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Melinda çok fakatçlı, temiz, yaratıcı, tamamen duyarlı ve güçlü bir WordPress Temasıdır. Temamız birden fazla başlık düzeni, devrim kaydırıcı eklentisi, sürükle ve bırak görsel sayfa oluşturucu (görsel besteci), güçlü tema seçenekleri paneli, video arka planları, paralaks, biroldukça öğe, 600 Google yazı tipi ve daha fazlasını içeriyordu. Büyük çağdaş tasarım ve güçlü özellikleri trendy dayanılmaz yapar. Tüm tema paneli ile değiştirilebilir, sayfa düzenleri, başlıkları, seviye seçenekleri bir sürü blog seçenekleri mevcuttur, tüm alanlar size yardımcı olmak için yararlı ipuçları var. Trendy, bir iş, yaratıcı ajans yada kişisel portföy, fotoğraf veya blog web sitesi oluşturmak için en iyi seçimdir.


47. Tower Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 96 / 85

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Tower WordPress iş odaklı çok amaçlı tema onun iş web siteleri ile oluşturulan akılda ihtiyacı var. Bu yüzden tasarım, hız ve pazarlama yüksek performans için özel bir tema sunuyoruz. Kulenin 4 ana paketi var: Ajans, iş, Minimal, Portföy bu kategorilerle artık bir wordpress teması satın almanıza gerek yok çünkü her internet sayfası bu paketlere dahil. Google ve diğer arama motorlarında yüksek rütbeli alacak böylece tamamen duyarlı wordpress tema kule.


48. Ronneby Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 84

WordPress En İyi Kurumsal Temalar 2019 Ücretsiz Türkçe İndir

Ronneby-çok amaçlı yaratıcı Kurumsal WordPress teması, benzersiz ve şık bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa 1 numaralı tercihinizdir. 50 + yaratıcı, kurumsal, blog, portföy, Galeri, mağaza, onepage tek tıklama demo kurulum özelliği ve beraber wpbakery Page Builder, Slider devrim ve diğer prim eklentileri ile önceden oluşturulmuş demolar projenizi basit ve hızlı çözmek için müsaade edecektir. Frontend editörü ve 40+ dfd özel kısa kod ile ilaç-n-drop görsel sayfa oluşturucu istediğiniz herhangi bir sayfa oluşturmak için izin verir. Gelişmiş duyarlı seçenekler sayfanızı mobil dostu hale getirecek.

Güçlü tema seçenekleri paneli her sayfa türü, taksonomi, başlık ve daha biroldukça denetim sağlar. Restoran, avukat, Ajans, sağlık, mağaza, Fitness, uygulama, Blog, haber, Portföy, onepage demo birini seçin yada kendi birini oluşturun. Genişletilmiş tema belgelerimiz, tüm sorularınızın cevaplarını bulmanıza yardımcı olacak ve orada açıklanmayan bir şeye ihtiyacınız olsa bile veya sadece desteğe ihtiyacınız olsa bile, dostça müşterilerimizin birçok müşterinin yorumuyla teyit edilen desteği size sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmış olacaktır.Mümkün olduğunca hızlı ihtiyacınız olan çözüm.


WordPress En İyi Kurumsal Temalar Listemizin sonuna geldik. Hoşunuza giden, eklemek istediğiniz kurumsal tema var ise aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer paylaşımlarımıza göz atmak isterseniz;

  • Fiber Web Tasarım 2015 yılında kurulmuş olup; diyarbakır web tasarım, diyarbakır logo tasarımı, diyarbakır seo (arama motoru) optimizasyonu, diyarbakır dijital reklamcılık, diyarbakır e-ticaret v.s .. bir çok hizmet veren diyarbakır'in dev web tasarım ajanslarından biridir. Diyarbakır'deki en iyi web tasarım firmaları, diyarbakırin en iyi web tasarım şirketleri, en iyi diyarbakır web tasarım ajansları gibi aramalar yapıyorsanız şuan doğru sayfadasınız. Fiber Web Tasarım ekibi olarak hizmetlerimiz sayfasında belirtmiş olduğumuz tüm hizmetleri vermekteyiz. Ekibimizin önceliği işi zamanında bitirmek. Zamanında bitirmekten ziyade güzel bir iş çıkarmak isteriz. Sizler de internet sayfanıza (sitenize) hız veya seo çalışması yapmak isterseniz sizleri her zaman bekleriz.

    Diyarbakır'in en iyi web tasarım ajanslarından biri olarak; sizlere elimizden gelenin daha fazlasını yaparak mutlu olmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizi nasıl mutlu edeceğimizi bizden başka kimse daha çok bilemez. Nasıl mı biliyoruz; çünkü kendimizi müşteri yerine koyuyoruz. Biz müşteri olsaydık nasıl mutlu olurduk diye düşünüyoruz. Cevabı çok basit; çok güzel bir iş çıkarıldığını görünce çok mutlu oluruz mesela. Çok güzel şeyler yapınca müşteri de işini daha iyi hale getirir, daha çok büyütür. İşlerin büyümesi müşterilerin artması demektir. Müşteriler çoğalınca iş yerinizi büyütebilir ve bu sayede mutlu olabilirsiniz. İşte bizler tam olarak bunu sağlamak için çalışırız. Daha çok müşteri kazanabilmeniz veya çok güzel projeler ortaya çıkarabilmek için. Sizler de sayemizde işinizi büyütüp daha çok müşteri kazanmak istiyorsanız fiyatlar sayfamızdan size uygun paket seçeneği ile hizmetimizden yararlanın!

    Fiber Web Tasarım Olarak Diyarbakır'in hemen hemen tüm ilçelerine (Bismil, Bağlar, Çermik, Dicle, Eğil, Ergani,Çınar, Çüngüş, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan,Kayapınar, Kocaköy, Sur, Yenişehir) hizmet vermekteyiz. Sizler de; internet sayfası kurmak istiyorum, diyarbakır web tasarım ofisi, kurumsal web tasarım diyarbakır, kendi web sayfamı oluşturmak istiyorum, kendi sitemi nasıl açarım, kişisel web sayfası kurmak, e-ticaret (internet üzeri mağaza) nası açılır, işimi internet ortamına nasıl taşırım, internet ortamında nasıl reklam yaparım/yaptırabilirim diye düşüncelere dalıyorsanız, çözüm bulamıyorsanız şuan doğru sayfadasınız demektir.

    >