WordPress Haber Botu 2019 | Otomatik Haber Çekme Eklentisi Ücretsiz

Wordpress Haber Botu 2019 Otomatik Haber Çekme Eklentisi ÜcretsizHaber sitesi sektörü ile uğraşanlar sektörün ne kadar zor olduğunu bilir. Haber siteleri diğer sitelere göre daha çok uğraş ve özellikle güncellik isteyen bir sektördür. Her an yeni bir haber gelebilir ve diğer haber sitelerinden önce o haberi paylaşmanız gerekebiliyor. Diğer haber siteleri haberleri sizlerden önce paylaşırsa daha çok ziyaretçi kazanıyor genel olarak. Yani haber sitelerinde önemli olan asıl şey tamamıyla güncelliktir. Güncellik ise ya 3-5 eleman ile sağlam yapılır ya da kullanışlı, güzel ve ücretsiz bir haber botu ile sağlanabilir. Tabi ki haber botu kullanmak daha ekonomik olacaktır.

Haber Botu Hakkında ;

 • Tek tık ile binlerce haber çekebilme özelliği
 • +10 Siteden haber çeker
 • Daha önce siteye eklenmiş olan haberleri göstermez.
 • Haberin açıklamasını, etiketlerini, resimlerini v.s. herşeyi çeker
 • Bul Değiştir
 • Otomatik Pingleme (Daha çabuk index alırsınız)
 • Filmleri eklerken başlık, açıklama veya etiketleri düzenleyebilme

Haber Botu Nasıl Kurulur / Nasıl Çalışır?

 • Haber Botunu indirin.
 • İndirdikten sonra ilgili dosyayı zip arşivinden çıkartıp içerisindeki haberbotu.zip dosyasını alın ve eklenti olarak wordpress’e yükleyin.
 • WordPress / Ayarlar menüsünden haber botu kısmına tıklayın.
 • Önünüze haber çekmek istediğiniz site listesi gelecek, bir site seçin.
 • Siteyi seçtikten sonra kategori seçip biraz bekleyin. Haberler yüklendikten sonra çekebilirsiniz…
Haber Botunu İndirmek İçin Tıklayın
Haber Botu Nedir?

Haber botu denince web sitesi yönetenlerin aklına genelde otomatik sistem gelir. Bu film botları sayesinde hiç uğraşmadan 1 tıklama ile yüzlerce haber çekebilirsiniz. Haber botu; hedef haber sitelerindeki haberleri otomatik olarak veritabanından çeker. Sizin internet sayfanıza yüklemenizi çok kolay hale getireçek şekilde hazır duruma getirilir. Çektiğiniz bu haberleri daha sonra düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Haber Botu Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Haber botu hedeflenen haber sitelerinden haberleri alıp kendi sitenizde yayımlamaya yarar. Tek bir tıklama ile yüzlerce haberi sitenize ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit aslında. Sadece 1 tıklama ile yüzlerceyi geçin hatta binlerce haberi internet sitenize ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken botu indirmek ve kullanmaya başlamak. Haber botu kullanımı da kolaydır.

Botu eklenti Olarak yükleyip aktifleştirdikten sonra ayarlar kısmından haber botu menüsüne tıklayın. Önünüze çekmek istediğiniz haber sitesini seçeceğiniz ekran gelecektir. Haber çekmek istediğiniz haber sitesini ve kategorisi seçip haberleri listeleyin. Biraz bekledikten sonra haberler önünüze sunulacaktır. İstediğiniz haberi seçerek veya seçmeden hemen tüm haberleri bir kerede web sitenize çekebilirsiniz. Herhangi bir zorluğu yoktur, çok kolay bir şekilde binlerce haberi internet sayfanıza çekip internet sayfanızı daha çabuk yükseltebilirsiniz.

İzmir Web Tasarım

 • Mustafa akın dedi ki:

  bot güzel hocam eyw

 • cem evren minaz dedi ki:

  bot süpermiş ama umarım kapanmaz

 • Fiber Web Tasarım 2015 yılında kurulmuş olup; diyarbakır web tasarım, diyarbakır logo tasarımı, diyarbakır seo (arama motoru) optimizasyonu, diyarbakır dijital reklamcılık, diyarbakır e-ticaret v.s .. bir çok hizmet veren diyarbakır'in dev web tasarım ajanslarından biridir. Diyarbakır'deki en iyi web tasarım firmaları, diyarbakırin en iyi web tasarım şirketleri, en iyi diyarbakır web tasarım ajansları gibi aramalar yapıyorsanız şuan doğru sayfadasınız. Fiber Web Tasarım ekibi olarak hizmetlerimiz sayfasında belirtmiş olduğumuz tüm hizmetleri vermekteyiz. Ekibimizin önceliği işi zamanında bitirmek. Zamanında bitirmekten ziyade güzel bir iş çıkarmak isteriz. Sizler de internet sayfanıza (sitenize) hız veya seo çalışması yapmak isterseniz sizleri her zaman bekleriz.

  Diyarbakır'in en iyi web tasarım ajanslarından biri olarak; sizlere elimizden gelenin daha fazlasını yaparak mutlu olmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizi nasıl mutlu edeceğimizi bizden başka kimse daha çok bilemez. Nasıl mı biliyoruz; çünkü kendimizi müşteri yerine koyuyoruz. Biz müşteri olsaydık nasıl mutlu olurduk diye düşünüyoruz. Cevabı çok basit; çok güzel bir iş çıkarıldığını görünce çok mutlu oluruz mesela. Çok güzel şeyler yapınca müşteri de işini daha iyi hale getirir, daha çok büyütür. İşlerin büyümesi müşterilerin artması demektir. Müşteriler çoğalınca iş yerinizi büyütebilir ve bu sayede mutlu olabilirsiniz. İşte bizler tam olarak bunu sağlamak için çalışırız. Daha çok müşteri kazanabilmeniz veya çok güzel projeler ortaya çıkarabilmek için. Sizler de sayemizde işinizi büyütüp daha çok müşteri kazanmak istiyorsanız fiyatlar sayfamızdan size uygun paket seçeneği ile hizmetimizden yararlanın!

  Fiber Web Tasarım Olarak Diyarbakır'in hemen hemen tüm ilçelerine (Bismil, Bağlar, Çermik, Dicle, Eğil, Ergani,Çınar, Çüngüş, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan,Kayapınar, Kocaköy, Sur, Yenişehir) hizmet vermekteyiz. Sizler de; internet sayfası kurmak istiyorum, diyarbakır web tasarım ofisi, kurumsal web tasarım diyarbakır, kendi web sayfamı oluşturmak istiyorum, kendi sitemi nasıl açarım, kişisel web sayfası kurmak, e-ticaret (internet üzeri mağaza) nası açılır, işimi internet ortamına nasıl taşırım, internet ortamında nasıl reklam yaparım/yaptırabilirim diye düşüncelere dalıyorsanız, çözüm bulamıyorsanız şuan doğru sayfadasınız demektir.

  >