WordPress Film Botu ve Film Teması Ücretsiz İndir 2019

WordPress film veya dizi sayfası olan arkadaşlarımızın çok işine yarayacak olan ücretsiz wordpress film botu ve teması dosyalarını sizlerle paylaşıyorum. Paylaşma nedenim film ve dizi sayfası yönetmenin zorluğunu bilmem. Film veya dizi sitesi yönetmek gerçekten zorlayabiliyor bazen. Filmleri veya dizileri tek tek çekip içerik girip v.s. bir çok şey yapmanız gerekiyor. Bot sistem sayesinde bırakın 1 siteyi, 10 siteyi yönetirken bile artık o kadar çok yorulmayacaksınız.

Film Teması Hakkında;

Wordpress Film Botu ve Film Teması Ücretsiz İndir 2019

Film Botu Özellikleri;

 • Tek tık ile binlerce film çekebilme özelliği
 • Filmlerin açıklamasını, etiketlerini, oyuncularını çeker
 • Bul Değiştir
 • Otomatik Pingleme (Daha çabuk index alırsınız)
 • Filmleri eklerken başlık, açıklama veya etiketleri düzenleyebilme
 • +10 Siteden film / dizi çeker
 • Daha önce siteye eklenmiş olan filmleri göstermez.

Film Botu Nasıl Çalışır / Nasıl Kurulur?

 • Film botu ve film temasını indirin. Film temasını kullanmak zorunda değilsiniz sadece botu da kurabilirsiniz (bot bir çok tema ile uyumludur.)
 • İndirdiğiniz dosya içerisindeki filmbotu.zip dosyasını alıp eklenti olarak wordpress e yükleyin.
 • WordPress / Ayarlar menüsünden film botu kısmına tıklayın.
 • Önünüze film çekmek istediğiniz site listesi gelecek, bir site seçin.
 • Siteyi seçtikten sonra kategori seçip biraz bekleyin. Filmler yüklendikten sonra çekebilirsiniz…
Film Botu Ve Temasını İndirmek İçin Tıklayın
Film Botu Nedir?

Film botu denince web sitesi yönetenlerin aklına genelde otomatik sistem gelir. Bu film botları sayesinde hiç uğraşmadan 1 tıklama ile yüzlerce film veya dizi çekebilirsiniz. Film botu; hedef film sitelerindeki filmleri otomatik olarak veritabanından çeker. Sizin internet sayfanıza yüklemenizi çok kolay hale getireçek şekilde hazır duruma getirilir. Çektiğiniz bu film veya dizileri daha sonra düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Film Botu Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Film botu hedeflenen film sitelerinden filmleri alıp kendi sitenizde yayımlamaya yarar. Tek bir tıklama ile yüzlerce film veya diziyi sitenize ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit aslında. Sadece 1 tıklama ile yüzlerceyi geçin hatta binlerce filmi internet sitenize ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken botu indirmek ve kullanmaya başlamak. Film botu kullanımı da kolaydır.

Botu eklenti Olarak yükleyip aktifleştirdikten sonra ayarlar kısmından film botu menüsüne tıklayın. Önünüze çekmek istediğiniz film sitesini seçeceğiniz ekran gelecektir. Film çekmek istediğiniz film sitesini ve kategorisi seçip filmleri listeleyin. Biraz bekledikten sonra filmler önünüze sunulacaktır. İstediğiniz filmi seçerek veya seçmeden hemen tüm filmleri bir kerede web sitenize çekebilirsiniz. Herhangi bir zorluğu yoktur, çok kolay bir şekilde binlerce film veya diziyi internet sayfanıza çekip internet sayfanızı daha çabuk yükseltebilirsiniz.

İzmir Web Tasarım

 • Metin dedi ki:

  çalışıyor hocam eywallah

 • sahinciyiz dedi ki:

  çok işime yaradı eyw

 • Fiber Web Tasarım 2015 yılında kurulmuş olup; diyarbakır web tasarım, diyarbakır logo tasarımı, diyarbakır seo (arama motoru) optimizasyonu, diyarbakır dijital reklamcılık, diyarbakır e-ticaret v.s .. bir çok hizmet veren diyarbakır'in dev web tasarım ajanslarından biridir. Diyarbakır'deki en iyi web tasarım firmaları, diyarbakırin en iyi web tasarım şirketleri, en iyi diyarbakır web tasarım ajansları gibi aramalar yapıyorsanız şuan doğru sayfadasınız. Fiber Web Tasarım ekibi olarak hizmetlerimiz sayfasında belirtmiş olduğumuz tüm hizmetleri vermekteyiz. Ekibimizin önceliği işi zamanında bitirmek. Zamanında bitirmekten ziyade güzel bir iş çıkarmak isteriz. Sizler de internet sayfanıza (sitenize) hız veya seo çalışması yapmak isterseniz sizleri her zaman bekleriz.

  Diyarbakır'in en iyi web tasarım ajanslarından biri olarak; sizlere elimizden gelenin daha fazlasını yaparak mutlu olmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizi nasıl mutlu edeceğimizi bizden başka kimse daha çok bilemez. Nasıl mı biliyoruz; çünkü kendimizi müşteri yerine koyuyoruz. Biz müşteri olsaydık nasıl mutlu olurduk diye düşünüyoruz. Cevabı çok basit; çok güzel bir iş çıkarıldığını görünce çok mutlu oluruz mesela. Çok güzel şeyler yapınca müşteri de işini daha iyi hale getirir, daha çok büyütür. İşlerin büyümesi müşterilerin artması demektir. Müşteriler çoğalınca iş yerinizi büyütebilir ve bu sayede mutlu olabilirsiniz. İşte bizler tam olarak bunu sağlamak için çalışırız. Daha çok müşteri kazanabilmeniz veya çok güzel projeler ortaya çıkarabilmek için. Sizler de sayemizde işinizi büyütüp daha çok müşteri kazanmak istiyorsanız fiyatlar sayfamızdan size uygun paket seçeneği ile hizmetimizden yararlanın!

  Fiber Web Tasarım Olarak Diyarbakır'in hemen hemen tüm ilçelerine (Bismil, Bağlar, Çermik, Dicle, Eğil, Ergani,Çınar, Çüngüş, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan,Kayapınar, Kocaköy, Sur, Yenişehir) hizmet vermekteyiz. Sizler de; internet sayfası kurmak istiyorum, diyarbakır web tasarım ofisi, kurumsal web tasarım diyarbakır, kendi web sayfamı oluşturmak istiyorum, kendi sitemi nasıl açarım, kişisel web sayfası kurmak, e-ticaret (internet üzeri mağaza) nası açılır, işimi internet ortamına nasıl taşırım, internet ortamında nasıl reklam yaparım/yaptırabilirim diye düşüncelere dalıyorsanız, çözüm bulamıyorsanız şuan doğru sayfadasınız demektir.

  >