WordPress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Bu içerikte sizlere en iyi, en hızlı wordpress blog temalarını gösterecek ve bu konu hakkında bazı bilgi ve taktikler vereceğim. Öncelikle konuya geçmeden önce; bu konuda bilginiz yoksa veya ek olarak profesyonel bir web sitesi kurmak istiyorsanız fiyatlar sayfamızdan en uygun fiyatlar ile sizlere en güzel web siteleri tasarlayabiliriz.

Not : Aşağıdaki bazı wordpress temaları biraz karışık olabilir. Zevkinize göre fazla alan, fazla eklenti v.s. temadan kaldırıp temayı sade bir hale getirebilirsiniz.

Siteniz Neden Hızlı Olmalı?
 1. Google sitenizi sıralamaya eklerken en dikkat ettiği kriterlerden biri sitenizin hızıdır.
 2. Normal bir insan sitenizin açılmasını beklerken, en fazla 3-5 saniye bekler. Siteniz o kısa süre içerisinde açılmazsa kullanıcı hemen sitenizi kapatır ve diğer sitelere bakar.
 3. En iyi siteler hemen hemen her zaman hızlı olur 😉
WordPress En İyi, En Hızlı, Seo Uyumlu Blog Temaları:
1. SteadyIncome Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 84

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Listemizin başına SteadyIncome temasını uygun gördük. Şahsen ben birkaç internet sayfamda bu wordpress temasını kullanıyorum. Önbellek ve cdn eklemesi yaptığınız zaman şaşırtıcı skorlar görebilirsiniz. Mesela ben önbellek ve cdn eklediğimde google hız soru 99 / 96 gibi bir skor oldu. İş girişimcileri, profesyonel blogcular ve pazarlamacılar için yapılmış inanılmaz WordPress teması. Sabit gelir reklam optimize düzeni ile doludur kişisel WordPress bloglama tema, özellikli ürünler blok, çekici abonelik aracı ve daha fazlası.

Steadyıncome WordPress teması, okuyucuların Web sitenize göz atmanın keyfini çıkarabilmesi için her türlü ekran çözünürlükleri aralığıyla uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Eğer yorum, informasyon, şirket bilgileri, iş bilgilerini paylaşmak isteyip tüm fakatç için kullanabilirsiniz. Blogcular, Kırıntı (Göster/Gizle), üretilen (otomatik) alıntı, Özellikli fotoğraf ile temiz görünümlü blog tasarım, Önde gelen sosyal medya simgeleri ana sayfa için (daha fazla takipçileri almak için) ayarlayın tüm yazılar aşağıda İlgili mesajlar şeklinde kullanıcı deneyimi ve SEO sonuçlarını geliştirmek için çeşitli özellikler bulacaksınız. Tüm bu özellikler benzersizdir ve kurşun mevzuşma için büyük etki yapar.


2. Jannah Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 82

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Temaya baktığımızda gayet hoş bir tasarımı ile göze çarpıyor. Size çok karmaşık gelirse fazla alanları kaldırıp sade bir tema haline getirebilirsiniz. Jannah, daha uzun yazılardan snippet görüşlerini desteklemek için makaleler ve incelemeler Şemasıyla SEO mevzusunda da mallara sahiptir. Jannah, tasarımınızı bloklarda ve sürükle ve bırak sadeliğini özelleştirmenize yardımcı olan yerleşik bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ihtiva eder.

Süper popüler Yoast Eklentisi için tam destek ile optimize edilmiştir, böylece Google ve Bing Search’ten daha fazla ziyaretçi alabilir, artı HTML SEO desteği, böylece arama motorları belirli HTML öğelerinden sıralama sinyalleri alabilir, ayrıca SEO zengin Snippet desteği incelemeler, derecelendirme ve fotoğraflar şeklinde eklentiler için. Jannah, genel olarak hakkaten yanan sayfa yükleme hızları ve web sitesi performansı sağlamak için sahnelerin arkasındaki birkaç gelişmiş gelişmeyle bir çentik hızlandırdı. 20’den fazla taze wordpress tema demo dosyalarını dışarı rulo hazır oluşturur ve her zaman daha geliştirilmektedir ile, Jannah sizin için hazır bir tam özellikli web tasarımı vardır.


3. Newspaper Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 70

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Newspapper hemen hemen her sektör web sitesi için kullanılabilen ciddi anlamda çok özelliği olan bir wordpress temasıdır. Gazete WordPress teması En İyi temiz SEO uygulamalarını kullanır ve bunun üzerine hızlı, sıradan ve kullanımı kolaydır. Buna ek olarak, gazete duyarlı Google Reklamları ve AdSense destek sunar. Bu mevcut en hızlı gazete teması. Temanın her yönünü en iyi şekilde gerçekleştirmek için önemli miktarda zaman harcadık.  Gazete rahatlıkla makale ve blog yazılarını yazmak sağlayan bir WordPress teması. Hepimiz büyük destek ve dostça yardım sunuyoruz!

Bizim gazete şablonu ile harika bir haber web sitesi oluşturun. Bu çok satanlar tema bloglama için mükemmel ve bir haber, gazete, dergi, yayıncılık yada araştırma sitesi için mükemmel. Bu YouTube videoları destek sunar. AMP ve mobil hazır. GDPR uyumlu, tema hızlı, bayağı ve bir cryptocurrency, moda, gıda, yaşam biçimı, çağdaş, kişisel, seyahat, lüks, viral, minimal, minimalist projeler ve daha fazlası için kullanımı kolaydır. Instagram, bbPress Forum, BuddyPress ve WooCommerce ile entegre, en iyi temiz SEO uygulamalarını kullanır. Gazete duyarlı Google Reklamları ve AdSense destek sunar.


4. Schema Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 94 / 78

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Schema teması diğer tema tavsiyelerimize göre tam da bir blog sitesi tasarımına sahip bir wordpress teması. Schema en hızlı yükleme, ultra SEO dostu WordPress teması. Özel Seçenekler panelimiz, tüm kısa kodlarımız ve widget’larımız ve piksel muhteşem bir tasarım da dahil olmak üzere en iyi MyThemeShop özelliklerine sahip olan Schema, sitenizi arama motorlarına yardımcı olmak ve sizi daha yüksek sıralamak için zengin snippet’leri de içerir.


5. Best Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 76

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Best temasını bir sitemde aktif olarak kullanıyorum. Bir blog sitesi için gayet hoş bir wordpress teması. En iyi, tamamen akışkan duyarlı, inanılmaz derecede hızlı yükler, tamamen özelleştirilebilir ve hem arama motorları hem de reklamverenler için optimize edilmiş ilgi çekici bir tasarıma haiz duyarlı bir WordPress temasıdır. Ayrıca yeni Mega Menü Eklentisi için müthiş bir araştırma sistemi ve destek ihtiva eder!


7. Contentberg Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 82

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Bu tema yeni keşfettiğimiz wordpress temalarından. Aklınıza gelmeyecek kadar çok özelliği olan contentberg teması bence çok güzel bir tasarıma sahip. Tüm blogcular bildiği gibi, içerik Kraldır. En az dikkat dağıtıcı ile bu güzel tasarımı kullanarak, içerik okunabilir hale ve daha meşgul okuyucular olsun.

Blogcular, yazarlar ve ciddi içerik pazarlamacılar için tam bir paket. Tasarım minimal görünse de, son aşama zengin özelliklere sahiptir. Tam Gutenberg (ve klasik) uyumluluğu ile, şimdi içerik Berg ile WordPress geleceğini kucaklayabilir. Canlı demoyu keşfedin yada aşağıda daha fazlasını okuyun.


8. Yosemite Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 93 / 79

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Çok karışık olmayan bir blog teması arıyorsanız yosemite teması tam da sizlere göre. Yosemite, Apple’ın Yosemite OSX tasarımından esinlenen temiz bir WordPress temasıdır. Bir bülten eklentisi, megamenu ve WP Review Pro ile uyumluluğun yanı sıra AdSense, sayfa görüntülemeleri ve okunabilirlik için optimize edilmesiyle, Yosemite sayesinde yüksek düzeyde kullanıcı etkileşimi görürsünüz.


9. Genesis Framework Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 95 / 84

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Genesis Framework Teması da bir blog sitesinin olması gereken sadelikte. Gayet hızlı ve göz yormayan bir tasarıma sahip.  İlk kere mi inşa ediyorsun? Gutenberg, geliştiricilerin ve tasarımcıların tasarım ve içerik için yeniden kullanılabilir modüller oluşturmalarını sağlarken, son kullanıcıları bir saat içinde yirmi bayağı açılış sayfasını başlatmaktan karmaşık yeni bir dijital tecrübe yapmaya kadar her şeyi yapmak için bu modülleri birleştirip özelleştirmelerini sağlar.Kalkmak ve birkaç dakika içinde çalışan ve fare yalnız birkaç tıklama ile yeni sitenizi özelleştirmeye adım atmak için seçenekleri kullanın.

Sitenizi oluşturmak için önceden hazırlanmış şablonlar arasından seçim yapın: varsayılan, arşivler ve Blog Sayfası. Tema özelleştirici, temanın ayarlarını, renklerini ve içeriğini değiştirmenize ve bu değişikliklerin önizlemesini gerçek zamanlı olarak görmenize olanak tanır. Sitenize sığacak şekilde ayarlayabileceğiniz öne çıkan mesajlar, öne çıkan sayfa ve kullanıcı profili widget’ları ile sitenizi oluşturun. Özelleştirilebilir başlıkBir düğmeye basarak kendi logonuzu yükleyin. Yeni başlayanlar için metin tabanlı logolar için tam destek. Bu tema web sitenizin muhteşem her tarayıcı, cihaz ve ekran boyutu için optimize edilecek, yani mobil duyarlı.


10. SociallyViral Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 82

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

SociallyViral teması farklı sektör web siteleri için kullanılsa da bu tema ile ortaya çok güzel bir blog sitesi çıkarabilirsiniz. SociallyViral, ilgi çekici, hızlı ve en önemlisi viral trafiği çoğaltmak için inşa edilmiş güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Toplumsal paylaşımı artırmaya yardımcı olacak özelliklerle, Web’in en iyi sosyal medya web sitelerinden daha fazla trafik elde edersiniz ve ayrıca arama motoru sıralamalarınızı artırabilirsiniz.


11. MH Magazine Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 84

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

MH Magazine WordPress tema online dergiler, haber siteleri, ustalaşmış bloglar ve diğer editoryal ilgili projeler için mükemmel bir çözümdür. İçeriğinizi, resimlerinizi ve videolarınızı en çekici şekilde sunun ve moda, gezi, yaşam biçimı, çekicilik yada hayal edebileceğiniz başka bir editoryal internet sayfası için çevrimiçi dergiler oluşturun.

MH Magazine WordPress teması, haber siteleri, çevrimiçi dergiler, bloglar ve öteki editoryal projeler için temiz, çağıl, tamamen duyarlı ve SEO optimize edilmiş premium magazine WordPress temasıdır. Bu dergi WordPress teması, özel widget’lar, gelişmiş seviye seçenekleri, kullanımı basit tema seçenekleri, kendi renk şemanızı oluşturmak için sınırsız renklere haiz renk toplayıcıları ve daha fazlasını içerir.


12. Publisher Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 80

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Yayıncı tema WordPress için şimdiye kadar oluşturulan en iyi ve en eksiksiz dergi, haber ve blog teması.Yayıncı üzerinde yaklaşık 4 yıl çalışıyoruz. Yayıncı, Themeforest’ten ayrılmaya karar vermeden hemen önce 15000+ satışıyla 2 yıl süresince Themeforest’teki yeni en çok satan tema oldu.Bizler oluşturma ve mecmua, haber ve blog siteleri çalıştıran ve bu nedenle sitenize daha fazla ziyaretçi ve daha iyi SEO getiriyor özellikleri ve işlevselliği en ayrıntılı tema bizim 10+ yıl ile Yayıncı yarattı.


13. Skin Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 78

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Cilt, modern çevrimiçi dergiler, dinamik haber siteleri veya herhangi bir niş yada içerik türünden bloglar gibi harika editoryal web sitelerini başlatmak için iyi kodlanmış ustalaşmış bir WordPress temasıdır. Cilt teması, web sitenizi özelleştirmek için bazı çok güzel ve kullanımı basit özellikler ve seçenekler içerir ve yakında daha fazlası var! Cilt WordPress teması, çekici editoryal web siteleri oluşturmak isteyen blogcular, gazeteciler ve SEO uzmanları için ücretsiz ve kullanımı kolay bir şablondur.

Cilt ile bir tek müthiş içerik yayınlamak değil, bununla beraber beğeninize web sitenizi özelleştirmek için başlık ve arşiv düzenleri çeşitli seçemezsiniz. Cilt temasını yükledikten sonra, WordPress özelleştiricisini açabilir ve temayı yapılandırmak ve iyi optimize edilmiş ve hızlı internet sayfalarını çalıştırmak için sağlanan seçenekleri kullanabilirsiniz.


14. Gillion Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 72

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)


15. GoodLife Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 78

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Gillion, en kısa sürede özelleştirilmeye ve yayınlanmaya hazır 15 + yüksek kaliteli tam işlevli web sitesi demoları ile sizin için önceden yapılmıştır. WordPress’in düzgüsel sınırlamalarının çok ötesinde genişletilebilen altı çok amaçlı çoklu kullanım demosu ve kullanıma hazır altı özel amaçlı site ile Gillion’u seveceğinizi biliyoruz. Moda-bu demo tüm abartı ile bir özellik zengin göz alıcı internet sayfası gerektirir fashionista için idealdir. Marka etiketleri, moda Dergisi siteleri, stil internet sayfaları yada Tasarım Trend web sitelerinde muhteşem, moda glitz ve glamour sanayi için optimize edilmiş ve birkaç tıklama içinde hakim hazırdır. Gizlice!

Foodie-Foodie demo aramızda Şefler için inşa edilmiştir. Hazır dünya üzerinde küresel bir gıda blog da mı alacak? Foodie senin için. MailChimp ile entegre e-posta pazarlama ile size çok güçlü bir sıralama ve reklam veya bağlı kuruluş pazarlama için özel yerleşimler oluşturmanıza yardımcı olmak için, gökyüzü hakikaten Foodie ile sınır vardır. Restoranlar, paketler, besin yorumları, besin kamyonları ve daha fazlası için mükemmel. Foodie içine bir göz atın!


16. NewsOnline Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 93 / 68

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Haber Online, haber siteleri ve çevrimiçi dergiler için muhteşem olan parlak bir his ile güzel ve profesyonel bir WordPress Temasıdır. Web yöneticileri ve tasarımcılar için çok sayıda informasyon yetkili ve kaliteli hissediyor bir şekilde görüntülemek siteleri oluşturmak isteyen. Eğer niş üst oyuncularla rekabet edebiliyoruz kesin olun!


17. Spike Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 72

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Spike parlak ve renkli bir WordPress blog teması. Spike şık sonrası kaydırıcı, tüm widget’lar ve kısa kod, artı bizim en iyi optimizasyonlar ile doludur. Spike tamamen duyarlı ve en son HTML5 ve CSS3 teknikleri ile kodlanmıştır. Spike tamamen duyarlı ve otomatik eklentileri için gerek kalmadan, tüm cihazlarda ekran için kendini optimize eder.
Sen kontrol ve tema bir esinti düzenleme yapar merkezi seçenekler panelinden Spike yapılandırabilirsiniz.
Spike, kenar çubuğunuza kolayca ekleyebileceğiniz en popüler özel widget’larla beraber geldiğinden, fazladan eklentileri indirmenize gerek yok. Özel kısa kod bizim cephanelik ile, bir çırpıda mesajlarınıza düğmeleri, tırnak ve daha ilave edin.

Temanızı kolayca yeni dillere çevirin ve Spike çeviri hazır olduğundan dünya genelinde daha fazla kullanıcıya ulaşın. Panda ve Penguen hakkında endişelenmeyi bırakın, çünkü Spike arama motoru sıralamaları için tamamen optimize edilmiştir ve sizi aslabir süre en üst seviyeye çıkaracaktır. Spike size gelecek sunduğu her şeyi vermek için HTML5 ve CSS3 son teknikleri ile elle kodlanmıştır. yoldam beğeninize başak ve mevcut sınırsız mevcut renk düzeni seçenekleri ile kişisel bir kabiliyet ekleyin. İçeriğinizi parlatan özel lightbox yardımıyla tüm multimedya içeriğinizi yoldam olarak gösterin. Arka planınızı özelleştirin ve Spike’ın sınırsız arka plan desenleri, dokuları ve renkleri seçerek kişisel seçiminızı temsil etmesini sağlayın.


18. Soledad Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 68

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Soledad güçlü ve esnek WordPress temaları ve özelleştirmek kolaydır. Birkaç dakika içinde benzersiz ve profesyonel web siteleri oluşturmanıza destek verir. Soledad WordPress teması, WOOCOMMERCE, BBPress, BuddyPress eklentisi ile uyumlu AMP’Yİ destekler. İşte Soledad ile inşa edebileceğiniz bazı demolar. Kolayca tek bir tıklama ile sitenize bir demo alabilirsiniz. Sunulan tüm öğeler, düzenler ve stiller serbestçe birleştirilebilir. Her şey bir tema dahil


19. Sahifa Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 94 / 76

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Sahifa haber tema temiz, çağdaş, kullanıcı dostu, hızlı yükleme, özelleştirilebilir, esnek, fonksiyonel ve tamamen duyarlı WordPress haber, mecmua, gazete ve blog tema. Sahifa, dünyanın en çok yönlü internet sayfası temalarından biridir. Bu inanılmaz ürün, her biri web sayfanızı geliştirmek için eklenen birçok inanılmaz özellik sunuyor. Tüm kullanıcılar için yüksek kaliteli bir tarama deneyimi ile sonuçlanan güç ve güzelliği dengelemek için yönetir.

Biroldukça site karmaşıklık ve erişilebilirlik içinde seçim yapmak zorunda, onların düzeni el cihazların küçücük ekranlara uyum sağlayamaz göz önüne alındığında. Neyse ki, bu tema tüm uyumluluk ve yeniden boyutlandırma problemlerını çözdü. Akıllı telefonları yada tabletleri yeğleyen müşteriler artık yayınlarınıza rahatlıkla erişebilirler. Ek olarak, Sahifa herhangi bir işletim sistemi veya tarayıcı ile çalışabilir. Müşterilere tam bir özgürlük verilir ve sayfalarının duyarlı öğelerini bile kapatabilirler.


20. Saxon Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 95 / 80

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Sakson, kendi kişisel blogunuza veya dinamik mecmua sitenize dönüştürülmeyi bekleyen ve bekleyen temiz, zarif ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Sürükle ve gerçek zamanlı WordPress Customizer önizleme ve 27 yine ana blok ile kolay, herhangi bir blog sitesi kurmak ve bırak, benzersiz bir görünüm ve his oluşturmak için, farklı şekillerde mesajları vitrin, WordPress customizer, Ajax Yük daha fazla özelliği ile yükleme sayfa yeniden olmadan blog yazıları içinde gezinmek-gerçek zamanlı önizleme ile birden fazla Tema Ayarları kullanarak tema özelleştirmek düzenleri listesi 11 mevcut Blog kullanmak mesaj düzenleri ve stilleri yönetmek, Saxon şaşırtıcı yeni özellikler 1 tıklayın.

Sıralama ile alma herhangi bir demo web sitesi yalnız devam! Gutenberg (wordpress görsel mesajlar editörü, WordPress 5.0 varsayılan editörü olma) ve yeni benzersiz ana blok Oluşturucu tarafınca desteklenen içerik odaklı WordPress bloglama ve içerik Pazarlama yeni bir döneme sefalar getirdiniz. Saxon WordPress teması, sadece birkaç tıklama ile basitten çok karmaşa (kişisel blog, mecmua, dosya kataloğu, medya kataloğu, haber sitesi yada başka herhangi bir içerik odaklı internet sayfası oluşturmanıza izin verir. Hiçbir kodlama gerekli! Hatta büyükbaba kullanabilirsiniz böylece bizim tema son aşama acemi dostu yaptı!


21. Magazine Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 97 / 75

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Dergi Themify Builder ile kullanılmak üzere tasarlanmış 3 sütunlu bir tema. Oluşturucu sezgisel sürükle ve bırak yeteneği kullanarak, dergi tema rahat düzenleri her türlü oluşturmanıza olanak sağlar. Birkaç dakika içinde Guardian, CNN, MSN ve BBC şeklinde karmaşık ızgara düzenleri oluşturabilirsiniz. Biroldukça özelliği ile dolu duyarlı & retina hazır bir tema: 42 önceden oluşturulmuş düzen seçenekleri, mobil slayt navigasyon, mega menüler, banner reklamlar, harika simge yazı tipi alanları, widget, haber ticker, sosyal paylaşım düğmeleri, ilgili yayınlar, altbilgi menü, sosyal bağlantılar, ve daha fazla kırma. Mobil ve retina desteği ile editoryal/haber siteleri için elastik ve güçlü bir tema arıyorsanız, mecmua en iyi seçimdir!


22. SimpleMag Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 79

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Mükemmel hızlı yükleme hızına haiz en iyi ve ustalaşmış bir WordPress Mag görünümlü stil web tasarımıdır. Bu SERPs (Arama Motoru sonuç sayfaları) sıralamasında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) zarar izin vermez hafifçe kodlama kullanarak inşa edilmiştir. Ek olarak bir tek sıradan ve sadeliği ile kullanıcıları çekmek temiz ve zarif görünümlü bir tasarıma sahiptir. Bir grafik blog yada internet sayfası çalıştırmak ve çevrimiçi büyük fotoğraf becerilerini göstermek istiyorsanız kullanabilirsiniz.


23. Bimber Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 94 / 82

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Bimber en fazla 24 saat içinde tamamen işlevsel bir viral site başlatmak elde eden bir viral dergi teması vardır. Güçlü paylaşım düğmeleri ile beraber gelir; popüler, sıcak, Trend listeleri ve çoklu reklam bölgeleri. Hafifçe ve kullanımı rahat bir pakette her şey. Sadece bugün başlayın ve bugün viral gidin! Listeler, anketler, sınavlar, Son Dakika Haberleri, memler, Gifler, gags, sosyal yer imleri, video, açık listeler, freebies, ünlü haberler ve dedikodu şeklinde paylaşılabilir viral içerik için biroldukça demolarımız var. BuzzFeed, 9GAG, Reddit, Hacker News, BoredPanda yada YouTube ve onların klonlar benzer biçimde popüler sitelerden esinlenerek.


24. Click Mag Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 67

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Tıklayın Mag tıklamaları maksimize etmek ve sitenize geri sel ziyaretçi tutmak için gereken tek dergi/blog teması. Çeşitli toplumsal paylaşım seçenekleri, Trend mesajlar, maksimum reklam pozlaması, SEO optimizasyonu ve çekici tasarımdan Click Mag, şimdiye kadar kullandığınız herhangi bir WordPress temasının en iyi kullanıcı deneyimini ve tıklamalarını sunacak! Tıklama resmi, reklamlarınızı yerleştirmek için sayısız seçenek sunmak için kullanılabilir reklam alanından tam olarak yararlanır.

Reklam birimleri, her boyutta reklamı barındırabilen yüksekliği ve genişliği ayarlanabilen bir ana afiş alanı, her gönderinin altında görüntülenen benzer bir afiş reklam birimi, kenar çubuğundaki herhangi bir yükseklikte 300px genişliğinde reklamları ve ana sayfa widget alanındaki herhangi bir boyuttaki afiş reklamını barındırabilen bir reklam widget’ı ihtiva eder. Tıklama Mag ayrıca herhangi bir yükseklikte 300px genişliğinde reklamları barındırabilir ana widget içinde dinamik reklam birimleri ile beraber geliyor.


25. CheerUp Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 80

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Cheer up, her türlü blogda ve minimal dergilerde olağanüstü olacak şekilde tasarlanmış lüks tasarım seçeneklerine haiz bir temadır. Bir tek yerleşik çağdaş tasarım seçenekleri estetik açıdan hoş değil, bloglar ve zarif dergiler için uygun 1000’den fazla Olası seviye kombinasyonu ile doludur.


26. MagPlus Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 75

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

MagPlus = Blog / mecmua/haber / İnceleme ve daha fazlası (40 + demolar) + amp (mobil 5x daha hızlı yükleme) + eleman yada + özel önbellek sistemi (2.4 X daha hızlı) + GDPR uyumlu + AdSense + wpml (çeviri hazır) + RTL (Arapça, İbranice, vb) + %100 duyarlı + woocommerce + tonlarca özellik + Gutenberg optimize edilmiş + SEO optimize edilmiş + 160 + elemanlar ve modüller + sınırsız seviye + ücretsiz 7 Premium eklenti + ömür boyu ücretsiz güncellemeler.

Mag Plus size yazma ve rahatça yazıları düzenlemek için ihtiyaç duyulan araçları veren bir Blog / mecmua / gazete WordPress teması. Kişisel, ustalaşmış, blogcular, editoryal ve daha fazlası – hepimiz dikkatle akılda birden Blog/ dergi / gazete nişler ve meslekler ile tema yarattı. Örnek demo sitelerinden herhangi birini saniyeler içinde almak için kullanımı kolay tek tıklamayla içe alıntılama özelliğini kullanın. Bizler bu mecmua WordPress tema her yönüyle kılavuzları ve videoları sağlar.


27. Blogxer Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 92 / 72

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Muhteşem WordPress bloglama teması mı arıyorsunuz? Daha fazla bakma. Blogger WordPress blogcular için belirgin rafine haber ve blog tema. çağdaş ve dinamik olmasıyla birlikte esnektir. Ve bu temayı alarak, 12 benzersiz düzenleri, benzersiz bir kategori için oluşturulan her erişim elde edersiniz. Şu anda, demo yazarlar, reklamlar, düğünler, yaşam biçimı, SEO bloglar, teknoloji, oyun, tıp, finans ve besin blogcular için blog düzenleri içerir. Gelecekte de çok daha çok seviye görmeyi bekleyin!

Okuyucularınızın beğendikleri içeriği hızlı bir şekilde bulmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, Blogger okunabilirlik üzerinde güçlü bir odaklanma ile tasarlanmıştır. Ana sayfa tasarımı veya gerçek sunum sonrası olsun, her şey okuma ve navigasyon kolaylığını desteklemek için inşa edilmiştir.


28. Nova Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 94 / 83

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Sınırsız Ana Sayfa varyasyonları, sınırsız stilleri destek, kendi kendine başlık düzenleri, 4 ileti düzenleri, 9 özel sayfa şablonları, kategorize fotoğraf Galerisi 2 ile inşa edilmiş, 3, 4 sütun ve entegre ışıklı, 9 özel aletler, 9 yazı biçimleri özellikleri: Standart, bir Kenara, Galeri, Slayt Galeri Izgara, link, Görüntü, Alıntı, Ses, Video, güçlü tema seçenekleri paneli, SUBSRİBE sayfa ve GİRİŞ Sayfası, yerleşik, tam genişlik İNSTAGRAM, inanılmaz Mega Menü dahili google fonts, styler başlık, 5-ev sahipliği yaptı özel Çerez afiş ve daha fazlası.


29. Reco Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 93 / 74

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Reco dergiler, blog, dijital freebies, maketler ve diğerleri için mükemmel bir tema. Süper hafifçe ve Google’da mükemmel Puanlar elde etmek için birden fazla teknikle yapıldı, ayrıca kod kalitesini ve SEO’YU da göz önünde bulunduruyoruz. Bu hızlı tema kullanımı ve özelleştirmek kolaydır. 9 gümrük widget ihtiva eder ve güçlü bir tema seçenekleri paneli yönetimini kolaylaştırmak için. Reco RTL desteği vardır ve çok dilli, içerir: Türkçe, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce.


30. Johannes Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 98 / 76

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Johannes, çok konseptli bir kişisel blog ve dergi WordPress temasıdır. Yeni WordPress 5 block editor (Gutenberg ready) için tam destek sağlarken, günümüzün çağıl web trendlerini takip etmek için dikkatlice tasarlanmıştır. Performans optimize edilmiş, SEO hazır ve kişisel keyfinize uyacak şekilde son aşama elastik, kişisel bir blogdan bir dergi ve niş web sitelerine kadar.


31. Boombox Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 90 / 82

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Boombox, en güçlü viral içerik oluşturucu tarafınca desteklenen, viral atıştırmalıklar ve özel özelliklerle dolu, birinci derslik bir tasarıma ve son aşama özelleştirilebilir düzene haiz, çok amaçlı viral dergi temasıdır. Sosyal paylaşım, Trend, tepkiler ve yukarı/aşağı oylama sistemleri aracılığıyla yaymak, haber, listicles, anketler veya sınavlar doldurmak reklamların her türlü blogcular topluluk ve para kazanmak.


32. Voice Teması (Demo / İndir)

Google Hız Skoru : 91 / 69

Wordpress En İyi, En Hızlı Blog Temaları 2019 (Seo Uyumlu)

Ses akılda haber/dergi/editoryal internet sayfaları ile oluşturulan duyarlı WordPress Dergisi/blog teması. E tecim gereksinimleriniz için WooCommerce entegrasyonu ve güçlü bir topluluk yada toplumsal ağ web sitesi oluşturmak için bbPress benzer biçimde özelliklerle doludur. WordPress için ses hızlı ve rahat gereksinimlarınıza uygun bir stil oluşturmak için müsaade eden gelişmiş bir tema seçenekleri paneli ile son derece özelleştirilebilir.

Aynı zamanda bir düğmeye tıklayarak mevcut sınırsız yazı tipleri ve renkleri ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yeterince esnektir. Ses, ziyaretçilerinize kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmak için çağıl bir duyarlı tasarım, harika tipografi ve okunabilirliğe odaklanarak oluşturuldu ve geliştirildi.


WordPress En İyi, En Hızlı Blog Tema Listemizin sonuna geldik. Eklemek istediğiniz tema var ise yorumlar kısmından bizlere söyleyebilirsiniz. Onun dışında diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz;

 • galip dedi ki:

  Temalar gayet hoş, elinize sağlık

 • Ahmet dedi ki:

  Spike teması candır. 3 Sitemde kullanıyorum

  • Fiber Web Tasarım dedi ki:

   ben de 1 internet sayfamda aktif olarak kullanıyorum, gayet hoş.

 • dilan dedi ki:

  İlk defa 15’den fazla wordpress tema önerisi yapan türkçe site görüyorum 😀

  • Fiber Web Tasarım dedi ki:

   Elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz 🙂

 • aziz dedi ki:

  newspapper teması iyi mi sizce

  • Fiber Web Tasarım dedi ki:

   çok iyi, şekilden şekle sokabilirsiniz ama çok fazla özellik var. Yani biraz uğraştıracaktır.

 • Fiber Web Tasarım 2015 yılında kurulmuş olup; diyarbakır web tasarım, diyarbakır logo tasarımı, diyarbakır seo (arama motoru) optimizasyonu, diyarbakır dijital reklamcılık, diyarbakır e-ticaret v.s .. bir çok hizmet veren diyarbakır'in dev web tasarım ajanslarından biridir. Diyarbakır'deki en iyi web tasarım firmaları, diyarbakırin en iyi web tasarım şirketleri, en iyi diyarbakır web tasarım ajansları gibi aramalar yapıyorsanız şuan doğru sayfadasınız. Fiber Web Tasarım ekibi olarak hizmetlerimiz sayfasında belirtmiş olduğumuz tüm hizmetleri vermekteyiz. Ekibimizin önceliği işi zamanında bitirmek. Zamanında bitirmekten ziyade güzel bir iş çıkarmak isteriz. Sizler de internet sayfanıza (sitenize) hız veya seo çalışması yapmak isterseniz sizleri her zaman bekleriz.

  Diyarbakır'in en iyi web tasarım ajanslarından biri olarak; sizlere elimizden gelenin daha fazlasını yaparak mutlu olmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizi nasıl mutlu edeceğimizi bizden başka kimse daha çok bilemez. Nasıl mı biliyoruz; çünkü kendimizi müşteri yerine koyuyoruz. Biz müşteri olsaydık nasıl mutlu olurduk diye düşünüyoruz. Cevabı çok basit; çok güzel bir iş çıkarıldığını görünce çok mutlu oluruz mesela. Çok güzel şeyler yapınca müşteri de işini daha iyi hale getirir, daha çok büyütür. İşlerin büyümesi müşterilerin artması demektir. Müşteriler çoğalınca iş yerinizi büyütebilir ve bu sayede mutlu olabilirsiniz. İşte bizler tam olarak bunu sağlamak için çalışırız. Daha çok müşteri kazanabilmeniz veya çok güzel projeler ortaya çıkarabilmek için. Sizler de sayemizde işinizi büyütüp daha çok müşteri kazanmak istiyorsanız fiyatlar sayfamızdan size uygun paket seçeneği ile hizmetimizden yararlanın!

  Fiber Web Tasarım Olarak Diyarbakır'in hemen hemen tüm ilçelerine (Bismil, Bağlar, Çermik, Dicle, Eğil, Ergani,Çınar, Çüngüş, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan,Kayapınar, Kocaköy, Sur, Yenişehir) hizmet vermekteyiz. Sizler de; internet sayfası kurmak istiyorum, diyarbakır web tasarım ofisi, kurumsal web tasarım diyarbakır, kendi web sayfamı oluşturmak istiyorum, kendi sitemi nasıl açarım, kişisel web sayfası kurmak, e-ticaret (internet üzeri mağaza) nası açılır, işimi internet ortamına nasıl taşırım, internet ortamında nasıl reklam yaparım/yaptırabilirim diye düşüncelere dalıyorsanız, çözüm bulamıyorsanız şuan doğru sayfadasınız demektir.

  >